Rezultati 2017

Strade Bianche WE (1. WWT)


14. Nilsson Hanna +1:21

32. Batagelj Polona +2:56



Women's World Tour Ronde va Drenthe (1. WWT)


26. Bujak Eugenia +5:57



Drentse Acht van Westerveld (1.2)


16. Bujak Eugenia



Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio (1. WWT)

7. Bujak Eugenia

13. Nilsson Hanna

26. Pintar Urša +0:07


Dwars door Vlaandern (1.1)

26. Bujak Eugenia +2:16

38. Batagelj Polona +2:16

39. Nilsson Hanna +2:16



Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1. WWT)

24. Bujak Eugenia

28. Bataglej Polona +0:04

30. Nilsson Hanna +0:04

36. Stricker Anna +0:06



Pajot Hills Classic (1.2)

8. Radotić Mia

14. Stricker Anna

22. Batagelj Polona


Tour of Flanders (1. WWT)

 

22. Eugenia Bujak +3:50

 

GP Dottignies (1.2)

 

3. Erić Jelena


11. Radotić Mia



Amstel Gold Race (1.WWT)

24. Stricker Anna +3:36

27. Bujak Eugenia



La Fleche Wallonne (1.WWT)

15. Batagelj Polona +1:27

18. Bujak Eugenia +1:34

19. Nilsson hanna +1:34



Omloop van Borsele (1.1.)

2. Bujak Eugenia (BTC City Ljubljana)


11. Radotić Mia +0:56

18. Stricker Anna +0:56



Liege - Bastogne - Liege (1.WWT)


31. Batagelj Polona +2:48



Festival LUX du cyclisme feminin Elsy Jacobs (2.1.)


1. etapa


2. Bujak Eugenia


24. Lechner Corinna +0:09

27. Stricker Anna +0:09


 

2. etapa


2. Bujak Eugenia


11. Stricker Anna

26. Lechner Corinna



Generalno


2. Bujak Eugenia +0:05


13. Stricker Anna +0:34

20. Lechner Corinna +0:42



La Classique Morbihan (1.1)

8. Nilsson Hanna +0:03

17. Pintar Urša +0:09

22. Lechner Corinna +0:24

36. Erić Jelena +0:49



Grand Prix De Plumelec (1.1)

11. Pintar Urša +0:49

14. Nilsson Hanna +0:49

24. Lechner Corinna +1:01



Winston Salem Cycling Classic (1. WWT)

Kriterij:

8. Eugenia Bujak

24. Polona Batagelj

26. Mia Radotić


Cestna dirka:


7. Eugenia Bujak +0:33

10. Polona Batagelj +0:41



Giro Rosa (2. WWT)


1. etapa TTT:


12. BTC City Ljubljana +1:21


2. etapa:


15. Hanna Nilsson +2:37

20. Urša Pintar +2:37

31. Eugenia Bujak +4:40


3. etapa:

16. Bujak Eugenia

17. Stricker Anna

47. Batagelj Polona



4. etapa:

14. Bujak Eugenia
26. Erić Jelena
43. Batagelj Polona



5. etapa:


22. Nilsson Hanna +3:05

52. Batagelj Polona +4:06



6. etapa:


18. Erić Jelena +0:03

20. Nilsson Hanna +0:03

27. Batagelj Polona +0:03



7. etapa:


3. Bujak Eugenia

 

37. Nilsson Hanna +0:47

40. Pintar Urša +0:47

46. Batagelj Polona +0:47



8. etapa:


15. Batagelj Polona +1:51

19. Nilsson Hanna +1:51



9. etapa:


28. Nilsson Hanna

29. Batagelj Polona



10. etapa:


17. Nilsson Hanna +1:04

25. Batagelj Polona +2:08



Generalno:


14. Nilsson Hanna +7:53

23. Batagelj Polona +12:01

27. Pintar Ursa +13:28

111. Eric Jelena +1:34:19






E-NOVICE
Prijavite se na naše e-novice

SLEDITE NAM: